Gyvoji kosmetika
Masažo žvakės
receptai - masažo žvakės

  Savo pačių rankomis pagamintos žvakės yra tikrai maloni dovana Laughing

 

  Čia jūs galite kurti, improvizuoti su kvapais, svarbiausia žinoti vaško ir aliejaus proporcijas ; paprasčiausias tokios žvakės receptas būtų toks :

 

Sojos vaško - 20gr.

Kakavos sviesto – 8gr.

Kokosų aliejaus – 2ml

Vanilės ea – 5 lašai

Augalinio vitamino E – 2 lašai

 

  Darbo eiga : inde, įstatytame į vandens vonelę, ištirpinkite sojos vašką ir kakavos sviestą; tada išimkite indą iš vandens, sudėkite kokoso aliejų ir gerai maišykite pakol ištirps, sudėkite likusius ingredientus, vėl gerai išmaišykite.

  Tada, atsikirpkite reikiamo ilgio knatą ir jį pamerkite dviems minutėms į mišinį. Išėmę knatą susukite į aliuminio foliją, knatas turi būti tiesus; leiskite kiek atvėsti ir padėkite kelioms minutėms į šaldymo kamerą. Pakol knatas šąla, išmaišykite aliejų ir vaško mišinį iki vientisos masės (jei per daug sustingo – vėl pašildykite, jei dar nepakankamai apstingo – trumpam įdėkite į šaldymo kamerą). Masė turi būti vienalytė, nei per kieta nei per skysta. Tuomet paimkite knatą, išimkite jį iš aliuminio folijos (knatas turi būti gerai sustingęs) ir įdėkite į metalinį laikiklį, suspauskite žirklėmis, kad knatas geriau laikytusi. Tada, įstatykite knatą su metaliniu laikikliu į žvakidę ir supilkite mišinį (geriausia temperatūra apie 50 laipsnių).

  Palikite atvėsti kambario temperatūroje arba šaldytuve.

  Naudojimas: ši žvakė gardžiai pakvėpins kambarį, ir ne tik; uždegę žvakę, lukterkite, kol ji kiek pratirps, tada užpūskite ir masažuokite ištirpusiu mišiniu kūną...

 

  Laikyti atokiai nuo saulės ir šilumos.

 
Joomla Templates by Joomlashack