Gyvoji kosmetika
Cinko oksidas

Antiseptikas, viena iš pagrindinių, mineralinės dekoratyvinės kosmetikos, sudedamųjų dalių, padeda apsaugoti odą nuo UV. Saugus, ne nano dalelių forma.

  8% cinko oksido kremuose nuo UV atitinka 10 SPF t. y  apsaugo 85%.Galima ir patiems pasigaminti balzamo saugančio nuo UV: reikia, pvz. 7gr. sviestmedžio, 13gr  yangu aliejaus ir 1,5gr. cinko oksido, viską labai labai gerai išsukti.

  Galima bandyti ir su kitais sviestais (pvz. stambiažiedžio kakavmedžio, kangnan,  mangų branduolių, astrokarijų (tukumos)) ir aliejais (pvz. sezamų, alyvuogių, moliūgų sėklų, avokadų, ryžių sėlenų, buriti etc).

  Taipogi jis naudojamas mineralinėje dekoratyvinėje kosmetikoje: šešėlius, pudras, skaistalus. Galima paprasčiausiai vien tik iš cinko oksido bei ochrų ir/ ar oksidų bei žėručio pasigaminti skaistalus ir šešėlius.

  Pvz.:

   - spindintys  šešėliai: 4gr. cinko oksido ir 1 gr. pasirinkto žėručio;

   - smėlio spalvos šešėliai: 3gr. cinko oksido, 1,5 gr. geltonos ochros, 0,5 gr. raudonos ochros, auksinio bei rudo žėručio ant peilio galo;

   - matiniai pilki šešėliai: 1gr. cinko oksido ir 4 gr, juodos ochros ;

   - skaistalai: 6gr. cinko oksido  ir 4gr. rožinės ochros;

  Pastabos:

   - svarbu visus ingredientus (išskyrus žėrutį) gerai ištrinti keraminėje piestelėje;

   - pradžioje darykite nedidelius kiekius, kad įsitikintumėte ar gautas atspalvis patinka;

  Dar, cinko oksidas pasižymi:

   - stipriomis antiseptinėmis savybėmis, ir puikiai tinka į aknę linkusios odos priežiūrai (galima gryno cinko oksido ar jo mišinio su arbatmedžių eteriniu aliejumi užtepti tiesiai ant spuogo );

   - jo dedama į tepalus skirtus kūdikių užpakaliukų priežiūrai: galima patiems pasigaminti tokio tepalo, reikia: 2,5 ml augalinio glicerino sumaišyti su 10gramų cinko oksido ir šį mišinį supilti į kalcio hidroksido vandens (60ml) bei alyvuogių aliejaus (60ml) mišinį, viską labai gerai išplakti (alyvuogių aliejų galima maišyti su medetkų fitoliu arba kitu aliejumi) supilti į buteliuką; šis tepalas naudojamas keičiant vystyklus, nereikia nuplauti, sumažina paraudimus ir bėrimą,; prieš kiekvieną naudojimą buteliuką su tepalu BŪTINA papurtyti.

Klientų atsiliepimai:

Atsiliepimų apie šį produktą nėra
Prašome prisijungti norint parašyti atsiliepimą
Joomla Templates by Joomlashack