Gyvoji kosmetika
Nakvišų aliejus

Ekologiškas. Šalto spaudimo, nerafinuotas

Šalto spaudimo, nerafinuotas. 

Ekologiškas. Sertifikuotas: Soil Association.

Bot. Oenothera Biennis

Kilmės šalis: Europa

  Tai vienas iš stipriausiai odą regeneruojančių ir jos senėjimą lėtinančių aliejų. Jis atnaujina epidermio sluoksnį. Taip pat yra labai vertinamas dėl odą raminančių ir atgaivinančių savybių.

  Nakviša yra kilusi iš Šiaurės Amerikos. Šio augalo viena iš ypatybių yra ta, kad žiedai prasiskleidžia vakarais (dėl to ir nakviša). Nakviša yra plačiai paplitusi ir naudojama medicinoje. Pagrindinė vaistinė žaliava – dvimetės nakvišos sėklos. Iš sausų sėklų gaunamas auksinio atspalvio aliejus. Omega-6 riebalinės rūgštys, esančios nakvišų aliejuje, labai reikalingos odos barjerinės funkcijos palaikymui – esant laisvųjų radikalų atakoms, perdozavus UVS (ultravioletinių spindulių): pavyzdžiui, ilgai būnant soliariume ar pajūrio saulėje. Be kitų organizmui naudingų medžiagų, nakvišų aliejuje yra ir vitamino E, kuris daugeliui žinomas kaip „odos ir kraujagyslių elastingumo vitaminas“, turintis stiprų antioksidantinį poveikį. Nakvišų aliejus yra populiari ir gerai žinoma priemonė, padedanti sušvelninti PMS ir menopauzės simptomus. Gydytojai skiria nakvišų aliejų mastopatijos prevencijai. Nakvišų aliejuje esantis vitaminas E neutralizuoja toksinius fiziologinių procesų organizme metu susidarančius laisvuosius radikalus.

  Taigi, nakvišų aliejus:

- nepamainomas antioksidantas lėtinantis raukšlių atsiradimą tad idealiai tinka brandžiai odai prižiūrėti;

- reguliarus šio aliejaus naudojimas sulėtina odos senėjimo procesą, nes pasižymi atkuriančiomis kolageno skaidulas savybėmis;

- ramina sudirgusią ir jautrią odą (po saulės vonių, nušalus, esant egzemai);

- saugo nuo išorės dirgiklių: šalčio, saulės, vėjo, užterštumo;

- atgaivina odą, atkuria jos elastingumą;

- puikiai tinka sausai, raukšlėtai odai prižiūrėti;

- taip pat gyvybingumą praradusiems, dažytiems plaukams atgaivinti;

- silpniems nagams stiprinti;

  Geriausi sinergetiniai mišiniai odai prižiūrėti yra su agurklių aliejumi bei rožmedžio ir damaskinės rožės eteriniais aliejais.

Klientų atsiliepimai:

Atsiliepimų apie šį produktą nėra
Prašome prisijungti norint parašyti atsiliepimą
Joomla Templates by Joomlashack