Gyvoji kosmetika
apie mus

Nuo ko viskas prasidėjo.....?

Greičiausiai nuo Deivės Lakšmės, Tūkstančio ir vienos nakties ir kitų rytiečių pasakų, kuriose būdavo minimi kvapūs aliejai. Vis galvodavau, kas tai? Nes tuo metu aliejus asocijavosi vien tik su rapsų ar saulėgrąžų, kuriuose mama kepdavo žuvį ar kotletus; ir visai jie man nekvepėdavo, tad sąvoka „kvapūs aliejai“, kuriais rytų gražuolės tepdavo kūną, skambėdavo mistiškai, nežemiškai. Po to pasakos baigėsi, prasidėjo gyvenimas. Susidurdavau laikas nuo laiko su mistiškaisiais aliejais knygose, tačiau jie nebe taip „užkliūdavo“ kaip vaikystėje. Tai kas žavėdavo vaikystėje, užsimiršo, atsirado “rimtesnių“ dalykų, baigti universitetą, susirasti „rimtą“ darbą, „vyrą“.... :)

Dažniausiai mūsų visų Esmė slypi vaikystėje, augdami ją tiesiog paslepiam savyje giliai, kad net patys nebenumanom tokią esant. Kodėl? Todėl, kad Ji mums trukdo prisitaikyti - pradžioje prie šeimos lūkesčių, vėliau prie visuomenės reikalavimų, standartų ir panašiai. Aš nebuvau išimtis. Tačiau atrasti prarastus pomėgius man padėjo dukrelė. Jau ketvirtą neštumo savaitę pradėjau nebegalėti pakęsti sintetinių kvapų, uoslė taip išjautrėjo...; nebegalėjau daugiau naudoti įprastų „gražinimosi“ priemonių. Pradėjau ieškoti alternatyvų, nes niekada nebuvau abejinga savęs „prisižiūrėjimui“ :) . Pamažu pradėjau domėtis įvairiais aliejais, jų terapiniu poveikiu ir pagaliau realiai susidūriau su „kvapiaisiais aliejais“. Mano domėjimasis aliejais sutapo su kylančia ekologine banga, o gal atvirkščiai, kylanti ekologinė banga paskatino natūralumo paieškas. Pradėjau namuose gaminti įvairius balzamus, kremus, eksperimentuoti ir vis ieškoti naujos ir papildomos informacijos. Savo artimųjų ir vyro palaikoma nusprendžiau atidaryti šį šviečiamojo pobūdžio internetinį puslapį. Tokiu būdu aš galiu būti su savo vaikystės svajone. Pagaliau atradau dalyką, kuriuo galiu domėtis nuolatos.

Žinoma, ekologiški aliejai, jau nebėra naujiena. Naujiena, kad šiame puslapyje galima rasti informacijos, kaip pačioms namuose galima pasigaminti šampūnų ar natūralios dekoratyvinės kosmetikos: pudrų, skaistalų, šešėlių, lūpdažių ar net tušo blakstienoms. Pateikti receptai yra ne tik mano eksperimentų rezultatai, kai kurie jų yra sukurti garsių prancūzų aromaterapeutų – farmacininkų Dominique Baudoux, Sophie Macheteau, Chantal et Leonel Clergeaud.

Dideliausi padėkojimai dukrelei, kuri buvo visa ko pradžia; vyrui padedančiam ir palaikančiam mane; Pauliui ir Monikai stipriai pagelbėjusiems kuriant šį puslapį ,bei seserims ir draugams padrąsinusiems imtis šios veiklos.

 
 
Joomla Templates by Joomlashack